Prosto mesto mladega raziskovalca

IBMI ima prosto mesto mladega raziskovalca - zaposlitev se začne decembra 2013 in traja 3,5 let. Od kandidata se pričakuje, da v letu 2013/14 vpiše doktorski študij Statistika in se pod mentorstvom doc. dr. Pohar Perme  vključi v raziskovalno delo naše programske skupine - Metodologija za analizo podatkov v medicini. Prednost imajo kandidati z več matematične izobrazbe.

Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2013

OPOZORILO:
Kandidati, ki bodo kandidirali na tem razpisu, se morajo pravočasno posebej prijaviti tudi na Razpis za vpis v doktorske študijske programe v študijskem letu 2013/2014. Prijavni roki se od študijskega programa do študijskega programa razlikujejo in so določeni v razpisnem besedilu pri vsakemu doktorskemu študijskemu programu posebej.

Kandidati, ki se ne bodo prijavili na Razpis za vpis v doktorske študijske programe 3. stopnje, se kasneje ne bodo mogli vpisati v doktorski študijski program 3. stopnje. Takih kandidatov ARRS ne bo financirala kot mlade raziskovalce, čeprav bodo izbrani na razpisu za mlade raziskovalce.

Vse splošne informacije so na spletni strani UL,  vsebinske informacije pri Maji Pohar Perme,  tel. 01 543 77 85 ali Maja.Pohar at mf.uni-lj.si